Słowniczek

Wybierz kwotę pożyczki

NAWET DO 2000zł

Ile chcesz pożyczyć?

1000

Na ile dni?

15 dni
30 dni
Kwota pożyczki:
1000,00zł
Kwota do spłaty:
Prowizja przygotowawcza:
Prowizja administracyjna:
Odsetki kapitałowe:
Termin spłaty:
RRSO:

Praktyczne sprawy finansowe od A do Z

Chwilówka - szybka pożyczka udzielana przez internet lub w punktach kredytowych

Dzień spłaty - dzień, w którym Pożyczkobiorca jest zobowiązany spłacić Pożyczkę wraz ze wszystkimi Opłatami

Kodeks cywilny - polski kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. nr 16 ust. 93 z poźn. zm.)

Konto Użytkownika – indywidualne konto Pożyczkobiorcy, do którego Pożyczkobiorca posiada dostęp za pośrednictwem Strony Internetowej, po prawidłowej identyfikacji adresu poczty elektronicznej i podaniu prawidłowego hasła dostępu

Kontrola Kredytowa – proces oceny zdolności kredytowej Pożyczkobiorcy, weryfikacja i badanie możliwości spłaty Pożyczki

Pożyczka bez BIK - udzielenie pożyczki odbywa się bez korzystania z bazy nieuczciwych dłużników prowadzonej przez Biuro Informacji Kredytowej.

Pożyczka krótkoterminowa - usługa finansowa polegająca na pożyczce pieniężnej udzielanej na okres do 30 dni w oparciu o przepisy ustawy o kredycie konsumenckim. Całkowity koszt pożyczki określa tabela opublikowana na stronie www.Zaliczka.pl

Pożyczkobiorca - osoba fizyczna składająca Pożyczkodawcy Wniosek, który został zaakceptowany przez Pożyczkodawcę

Pożyczkodawca lub Zaliczka – instytucja kredytowa należycie utworzona i istniejąca zgodnie z ul. Przasnyska 6B 01-756 Warszawa.

RSSO - (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) to stopa procentowa, która jest wyliczana zgodnie z ustawą z dnia 11marca 2016 roku o kredycie konsumenckim.

Ustawa o kredycie konsumenckim - polska ustawa z dnia 11 marca 2016 o kredycie konsumenckim

Wniosek - wniosek o udzielenie Pożyczki złożony Pożyczkodawcy przez Pożyczkobiorcę

 

 

 

Nasze usługi
Jesteśmy dla tych, którzy od czasu do czasu potrzebują zastrzyku szybkiej gotówki. Nasze usługi są dostępne on-line, co oznacza, że klienci mogą wnioskować o pożyczkę o każdej porze - 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nasz Dział Obsługi Klienta to zespół wysoko wykwalifikowanych, profesjonalnych doradców, traktujących każdego klienta indywidualnie i z należytym szacunkiem. Oferujemy pożyczki od 100 zł do 2000 zł na okres 15 lub 30 dni.

Nasza pasja
Wkładamy wiele wysiłku, aby zapewnić najlepszy standard usług. Proces otrzymania pożyczki jest szybki, przejrzysty i prosty. Podczas całego procesu aplikacyjnego wszystkie dane osobowe i bankowe klienta są w pełni bezpieczne. Każdemu klientowi ubiegającemu się o pożyczkę, zapewniamy pełną dyskrecję i bezpieczeństwo.

Nasze motto
Nasze motto - "Zaliczka, Przyjaciel w finansach", definiuje sposób relacji z klientami korzystającymi z naszych usług. Naszą pracę traktujemy bardzo poważnie i z zaangażowaniem realizujemy naszą misję. Pożyczamy odpowiedzialnie, ponieważ dobro klienta jest zawsze w centrum naszej uwagi. Odpowiedzialność polega na tym, iż udzielamy pożyczek osobom, które naszym zdaniem mogą spłacić zaciągnięte zobowiązania. Dochody wnioskującego określają wysokość pożyczki. Ta zależność sprawia, że już na starcie minimalizujemy wzajemne ryzyko - łatwiej jest spłacić zaciągnięte zobowiązanie w terminie i zapobiec wpadnięciu w problemy finansowe.