Korzyści

Wybierz kwotę pożyczki

Ile chcesz pożyczyć?

1000

Na ile dni?

15 dni
30 dni
Kwota pożyczki:
Prowizja przygotowawcza:
Prowizja administracyjna:
Odsetki kapitałowe:
Kwota do spłaty:
Termin spłaty:
RRSO:

Każdy może mieć nieoczekiwane wydatki. Dlatego Zaliczka oferuje nową, wygodną formę szybkiej pożyczki, pozwalającą zaoszczędzić Twój czas i energię. Teraz możesz zadbać o rzeczy naprawdę istotne. Zdrowie, rodzina czy przyjaciele są ważniejsi od przejściowych kłopotów, w których pomoże Ci Zaliczka – przyjaciel w finansach.

 

Wydatki na codzienne potrzeby
Zawsze i wszędzie, o każdej porze możesz liczyć na naszą pomoc. Awaria samochodu, zaległy rachunek czy pieniądze na święta? Nie ma sytuacji bez wyjścia. Wysyłasz wniosek online – za chwilę masz pieniadze na koncie. Bez zbędnych pytań i formalności. Wiemy, że potrzebujesz szybkiej gotówki, by móc zrealizować swoje życiowe potrzeby. Dlatego nasza pożyczka dostępna jest przez cały czas. Tylko od Ciebie zależy kiedy będziesz chciał z niej skorzystać i na co ją przeznaczysz.

 

Niespodziewane wydatki
Pieniądze nie są po to by o nich myśleć, tylko by je wydawać. Jeśli Ci ich brakuje, nie stresuj się – weź szybką pożyczkę w Zaliczka i zapomnij o kłopotach. Życie jest zbyt krótkie by tracić je na zmartwienia. Wiemy ile jest nieprzewidzianych sytuacji, które łączą się z wydatkami, zwykle wtedy gdy w portfelu pusto a wypłata spóźnia sie o kolejny tydzień.

 

Pieniądze zawsze pod ręką
Z szybką pożyczką w Zaliczka, Twoje codzienne lub nieprzewidziane płatności staną się możliwe do realizacji. Bez stresu i ciągłego liczenia zapłacisz rachunki, zrobisz zakupy, zatankujesz samochód. Jeśli będziesz mieć ochotę, skoczysz na wyprzedaż do galerii handlowej, kupisz prezent dziecku lub modny drobiazg mężowi. Życie jest prostsze i przyjemniejsze, jeśli wiesz, że możesz liczyć na pomoc finansową.

 

Szybko i bezpiecznie
Oferujemy szybkie pożyczki w kwotach od 100zł do 2000zł. Wnioskowanie jest proste, bezpłatne i niezobowiazujące dla klienta.Jeśli jesteś naszym stałym klientem, możesz otrzymać pożyczkę wysyłając SMS.

Jeśli potrzebna Ci szybka pożyczka skorzystaj z Zaliczka. Pieniądze na Twoim koncie, szybciej niż zdążysz wymyśleć na co je wydać.