Korzyści

Wybierz kwotę pożyczki

Ile chcesz pożyczyć?

1000

Na ile dni?

30 dni
Kwota pożyczki:
Prowizja przygotowawcza:
Prowizja administracyjna:
Odsetki kapitałowe:
Kwota do spłaty:
Termin spłaty:
RRSO:

Każdy może mieć nieoczekiwane wydatki. Dlatego Zaliczka oferuje nowa, wygodną formę szybkiej pożyczki, pozwalająca zaoszczędzić Twój czas i energie. Teraz możesz zadbać o rzeczy naprawde istotne. Zdrowie, rodzina czy przyjaciele sa ważniejsi od przejściowych klopotów, w których pomoże Ci Zaliczka – przyjaciel w finansach.

 

Wydatki na codzienne potrzeby
Zawsze i wszędzie, o każdej porze mozesz liczyć na naszą pomoc. Awaria samochodu, zaległy rachunek czy pieniądze na święta? Nie ma sytuacji bez wyjścia. Wysyłasz wniosek online – za chwile masz pieniądze na koncie. Bez zbędnych pytań i formalności. Wiemy, że potrzebujesz szybkiej gotówki, by móc zrealizować swoje życiowe potrzeby. Dlatego nasza pożyczka dostępna jest przez cały czas. Tylko od Ciebie zależy kiedy będziesz chciał z niej skorzystać i na co ją przeznaczysz.

 

Niespodziewane wydatki
Pieniądze nie są po to by o nich myśleć, tylko by je wydawać. Jeśli Ci ich brakuje, nie stresuj się – weź szybką pożyczkę na www.zaliczka.pl i zapomnij o kłopotach. Życie jest zbyt krótkie by tracić je na zmartwienia. Wiemy ile jest nieprzewidzianych sytuacji, które łączą się z wydatkami, zwykle wtedy gdy w portfelu pusto a wypłata spóźnia sie o kolejny tydzień.

 

Pieniądze zawsze pod reką
Z szybką pożyczka na www.zaliczka.pl , Twoje codzienne lub nieprzewidziane płatności stana sie mozliwe do realizacji. Bez stresu i ciaglego liczenia zaplacisz rachunki, zrobisz zakupy, zatankujesz samochód. Jesli bedziesz miec ochote, skoczysz na wyprzedaz do galerii handlowej, kupisz prezent dziecku lub modny drobiazg mezowi. Zycie jest prostsze i przyjemniejsze, jesli wiesz, ze mozesz liczyc na pomoc finansowa.

 

Szybko i bezpiecznie
Oferujemy szybkie pozyczki w kwotach od 100zl do 2000zl. Wnioskowanie jest proste, bezplatne i niezobowiazujace dla klienta.Jesli jestes naszym stalym klientem, mozesz otrzymac pozyczke wysylajac SMS.

Jesli potrzebna Ci szybka pozyczka skorzystaj z www.zaliczka.pl . Pieniadze na Twoim koncie, szybciej niz zdazysz wymyslec na co je wydac.