Jak wziąć pożyczkę?

To bardzo proste! Jeśli jesteś naszym klientem, możesz otrzymać ją szybko, łatwo i bezpiecznie. O pożyczkę można poprosić przez sms lub Internet. Bez marnowania czasu i zbędnej biurokracji. Nie jesteś jeszcze naszym klientem? Nie marnuj czasu i zostań nim teraz! Wystarczy wypełnić formularz zamieszczony na stronie i przesłać nam wymagane dokumenty. Poniżej znajdziesz instrukcje, w jaki sposób ubiegać się o pożyczkę.Jesteś nowym klientem

Jeśli po raz pierwszy ubiegasz się o pożyczkę, musisz zarejestrować się jako nowy klient za pomocą formularza rejestracji, który znajdziesz na naszej stronie.


Procedura rejestracji
Aby otrzymać pożyczkę trzeba przejść następujące kroki:

  1. Otwórz formularz rejestracji, który znajduje się w zakładce “Wniosek o pożyczkę” i wypełnij wymagane pola.
  2. 1. Po wypełnieniu formularza należy zaakceptować warunki naszej umowy a następnie wysłać wniosek poprzez kliknięcie przycisku 'Wyślij wniosek'. Wszystkie dane zostaną przesłane do naszego biura.
  3. Po otrzymaniu prawidłowo wypełnionego wniosku, wyślemy potwierdzenie otrzymania danych na adres e-mail podany w formularzu. W e-mailu potwierdzającym znajduje się link aktywujący konto. Po jego kliknięciu, konto zostanie automatycznie aktywowane. Teraz łatwo i bezpiecznie można zalogować się do swojego konta na naszej stronie w zakładce Moje konto.
  4. W e-mailu otrzymanym od nas prosimy o przesłanie do nas kopi następujących dokumentów: Skan dowodu osobistego, potwierdzenie o zarobkach (zatrudnieniu), wyciąg bankowy potwierdzający numer konta bankowego oraz rachunek za media potwierdzający adres zamieszkania. Dokumenty mogą zostać przesłane poprzez konto klienta, bezpośrednio na adres e-mail (dokumenty@zaliczka.pl) lub faksem pod numer (+48) 22 485 30 38.
  5. Po otrzymaniu prawidłowo wypełnionego formularza i wymaganych dokumentów, tak szybko jak to tylko możliwe, zajmiemy się rozpatrzeniem wniosku. O pozytywnej decyzji poinformujemy przez SMS.

Ważne!

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się do konta na naszej stronie, każdy kolejny wniosek o pożyczkę nie wymaga rejestracji i wypełnienia formularza. Wystarczy wejść na stronę i zalogować się do swojego konta.


Jesteś stałym klientem

Jeśli już otrzymałeś od nas pożyczkę, to możesz łatwo składać kolejne wnioski za pośrednictwem osobistego konta w www.zaliczka.pl lub przez SMS na numer 4008 (koszt wysłania sms według stawek operatora komórkowego) – bez konieczności wysyłania do nas dokumentów.


Wniosek o pożyczkę poprzez naszą stronę internetową
Procedura dotyczy stałych klientów, wnioskujących o pożyczkę za pośrednictwem strony internetowej. Oto szczegółowy opis następujących kroków:


  1. Zaloguj się klikając na zakładkę „Moje konto” używając loginu (twój adres email) oraz hasła.
  2. Następnie kliknij "Nowy wniosek" w wyświetlonym menu.
  3. Wybierz kwotę pożyczki, którą chcesz otrzymać, zaakceptuj nasze warunki, a następnie złóż wniosek poprzez kliknięcie przycisku "Wyślij wniosek"
  4. Zapytanie trafi do naszego centrum operacyjnego. O pozytywnej decyzji dowiesz się poprzez SMS. Pieniądze otrzymasz w ciągu 1 dnia roboczego na swoje konto bankowe!

Wniosek o pożyczkę przez SMS
Jeśli jesteś już naszym klientem a nie masz dostępu do komputera i Internetu, możesz poprosić o pożyczkę SMS-em. W Zaliczka.pl jest to możliwe, łatwe i bezproblemowe.


Wyślij SMS pod numer 4008 ( koszt wysłania sms według stawek operatora komórkowego), w treści wpisując interesującą Cię kwotę, termin plus słowo AKCEPTUJE Przykładowy SMS wygląda następująco: "100.30. AKCEPTUJE" . W ten sposób zgadzasz się na warunki umowy i określasz sumę pożyczki. Po otrzymaniu Twojego SMS-a, natychmiast zajmiemy się procedurą wypłaty pieniędzy na Twoje konto.

Wniosek o pożyczkę