Wybierz kwotę pożyczki

Pierwsza pożyczka z RRSO 0%

Wybierz kwote nawet do 2000 zł

Ile chcesz pożyczyć?

1000

Na ile dni?

15 dni
30 dni
Kwota pożyczki:
RRSO:
0%
Prowizja przygotowawcza:
0
Prowizja administracyjna:
0
Odsetki kapitałowe:
0
Termin spłaty:
Kwota do spłaty:
Promocja pierwsza pożyczka z RRSO 0% dotyczy tylko pierwszej pożyczki. Okres obowiązywania promocji trwa od dnia 11.01.2018 r. do odwołania. Regulamin Promocji„Promocja Pierwsza pożyczka z RRSO 0%”
Kwota pożyczki:
RRSO:
Prowizja przygotowawcza:
Prowizja administracyjna:
Odsetki kapitałowe:
Termin spłaty:
Kwota do spłaty:

Jak wziąć pożyczkę

1. Ustal kwotę wybranej pożyczki

Za pomocą suwaka wybierz kwotę i okres na jaki chcesz pożyczyć.

2. Złóż wniosek o pożyczkę

Wypełnienie wniosku zajmie mniej niż 5 minut.

3. Przelejemy Ci pieniądze w ciągu 30 minut

* Otrzymanie pożyczki uzależnione jest od sesji bankowych i godzin pracy naszego biura.

4. Masz pytania?

Nasi konsultanci chętnie,szybko i profesjonalnie pomogą.

Warunki pożyczki

Odpowiedzialny pożyczkodawca

Zaliczka, jako odpowiedzialny pożyczkodawca przypomina każdemu Swojemu Klientowi, ze nieterminowa splata zobowiązania wpływa negatywnie na jego zdolność kredytowa.

Takie negatywne skutki pojawiają się w sytuacji, kiedy Klient korzysta z krótkoterminowej pożyczki w celu spłaty swoich innych zobowiązań.

Praktyki wykorzystywania krótkoterminowej pożyczki powodują, ze Klient ma ostatecznie problem ze splata wszystkich zobowiązań.

Nasze zasady są przejrzyste a proces ubiegania się o pożyczkę prosty i przyjazny dla klienta.

To my: Zaliczka - Przyjaciel w Finansach.

Opóźnienia w spłacie

Pożyczkodawca będzie informował Klienta o przekroczeniu terminu spłaty pożyczki droga telefoniczna, sms, e-mail oraz listownie.

Udzielone Pożyczki za brak terminowej spłaty będą obciążone dodatkowymi kosztami.

Informacja o rozpatrywaniu sporów przez Rzecznika Finansowego:

 

„Podmiotem uprawnionym, właściwym do rozstrzygania sporu wynikającego z Umowy pomiędzy Pożyczkobiorcą a Pożyczkodawcą jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl . W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Pożyczkodawcą a Pożyczkobiorcą istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/odr , która ułatwia pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.”

 

ZALICZKA - PRZYJACIEL W FINANSACH

Nasze zasady są przejrzyste a proces ubiegania się o pożyczkę prosty i przyjazny dla klienta. To my: Zaliczka - Przyjaciel w Finansach

Nasze zasady są przejrzyste a proces ubiegania się o pożyczkę prosty i przyjazny dla klienta. Pożyczka oferowana przez Zaliczka sp. z o o. to idealna propozycja dla tych, którzy potrzebują szybkiej dodatkowej gotówki. Co zrobić, gdy potrzebujesz pieniędzy a pensja jeszcze nie wpłynęła na Twoje konto? Jak uregulować nieoczekiwany rachunek, który niezwłocznie trzeba zapłacić? Rozwiązaniem jest szybka, łatwa i bezpieczna pożyczka w Zaliczka.pl.